Recenzie THQ

We Sing Pop! (Microphone Bundle)

We Sing Pop! (Microphone Bundle)

Overený zákazník ProGamingShop.sk Daniela

Hunting Unlimited 2010

Hunting Unlimited 2010

Pridané: 18. novembra 2018

Zakúpený v GameSale

• chyba v českom , alebo slovenskom jazyku

darksiders: Wrath of War

ELEX

Overený zákazník GamerShop.sk garamiro

Pridané: 16. októbra 2018

Zakúpený v GamerShop.sk

• velmi rozsiahla hra, veľa zábavy
  • veľa zbytočného behania

Titan Quest

Titan Quest

Pridané: 29. septembra 2018

• DIABLOVKA
  • neskutočný obsah hry. rozsiahla hra na min 150 hod
  • slabo vidno nazbierané veci v handheldmode - mohli to upraviť na väčšie

neostáva mi nič iné ako dať 100%. Hra od tvorcov diablo II. neskutočná pecka po grafickej stránke stále super chytlavá aj po 10tich rokov. originál som nehral, takže neviem porovnať oproti starej ale svojím prevedením by som ju kludne zaradil k novinkám. hra chytí od začiatku až po koniec. prechod tv hand je super. lepšie hra fičí na tv a lepšie je vidno nazbierané veci, ktoré v hand mode bude ťažko rozoznať. dĺžka hry je neuveritelná. 100% za to že na cestách môžem pokračovať tam kde som skončil a hra ma neuráža ani keď je na TV - dokonca ma prekvapila kvalita na TV mode. pre tých čo chcú objavovať a pomaly sa vylepšovať, zbierať, kupovať a predávať. zmastiť neskutočný počet bosov, ktorý sú na každom rohu - toto je hra pre vás. nebudete sa nudiť. odporúčam každému, či už milovníkom RPG, alebo nie. Sem tam pri veľkých kilovačkách zle načíta obsah a zobrazia sa iba kocky (odpúšťam :D). pri hand mode budete mať niekedy pocit že držíte ventilátor, ale vzhladom na obsah (odpúšťam:D). už sa neskutočne teším na DIABLO III. multip som nehral a splits som neskúšal (potrebujete dva páry joy-con, alebo + ovládač,...)

celkový dojem ťažko prebíja nedostatky a hrať takéto RPG na cestách?? nemám čo dodať!!!

Overený zákazník Digihry.sk Marek Polák

Pridané: 30. augusta 2018

Zakúpený v Digihry.sk

• Úplná kravina... Ešte že bola za euro, ale to som si mal radšej kúpiť pivo.

Overený zákazník HernýSvet.sk Overený zákazník

Pridané: 18. augusta 2018

Zakúpený v HernýSvet.sk

Objednávala som detskú hru pre môjho 5rocneho syna ,chcela som niečo jednoduché čo by zvládol hrať sam ,a nestresoval sa ,no pri tejto hre sa nedá povedať že je pre deti,je dosť náročná ešte aj pre dospelého ..často je dost ťažké prechádzať určite levely,skôr nemožné ...už by som ju nechcela ani zadarmo,zbytočne vyhodené peniaze

Metro: Last Light

Metro: Last Light

Overený zákazník ProGamingShop.sk Overený zákazník

Pridané: 1. augusta 2018

Zakúpený v ProGamingShop.sk

• Vihoda je taká že je to dobrá hra predáva sa vo velkom let ste milovník metro hry dokonca sú aj knihy o tej hre
  • Nevihoda tohto produktu je taká že Keť som ju dostal tak nefungovala načitalo my len začiatok hry a potom koniec us nešla ukazovalo my error dakedy sa ani nezapla sekla sa ale to bol bazarovi produkt tak že tak

Legend of Kay: Anniversary

Legend of Kay: Anniversary

Pridané: 29. júla 2018

• stara nostalgia z PS2
  • pomerne dlho zabaví
  • prekvapivo veľa komb
  • slabší remaster - skôr engine HD

kde začať od začiatku až po koniec hry som si nevedel zvyknúť na grafiku ala PS2 (mmch na ps2 povodne hra vyšla). nejedná sa o plnohodnotný remaster ale skôr o engine v hd kvalite. trochu upravené postavy, inak nič. Pre milovníkov ps2 3d hier super, no nejako som si nevedel na slabšiu grafiku zvyknúť. Hra má ale iné prednosti a to bojové kombá v štýle hyrule warriors. Príjemný postup a relatívne dlhá hra. Niekoho môže odradiť začiatok a výuka u majstra. Začiatok zbytočne rozvetvený a pre niekoho môže byť chaotický.Celkový dojem ale fajn. Pridaná hodnota hry, že si ju môžete zahrať kdekoľvek. Ovládanie až na pár vecí v celku fajn. Na cestách neťahá tak veľa batériu ako iné AAA hry (staršia nenáročná hra).

Titan Quest (Collector’s Edition)

Titan Quest (Collector’s Edition)

Overený zákazník ProGamingShop.sk adamkooooo

Pridané: 1. júla 2018

• veľmi dobrá diablovka
  • coop
  • zábavná hrateľnosť
  • dĺžka hry
  • DLC
  • na to že tá kolektorka stojí 80€ je toho v nej velice málo teda až by som povedal že za tú cenu v tej kolektorke skoro dokopy nič nie je
  • a ani nič zaujímavého v nej nie je tiež ani tá prilba ma nezaujala...
  • ten zápisník je "vtipný"

Fakt ťažko povedať že či sa táto kolektorka oplatí za 80€. To si nemyslím i keď Titan Quest ako taký sa jednoznačne oplatí pretože je to super diablovka. A to platí jak o Anniversary edícii tak aj o pôvodnom Titan Questu a jeho datadisku.

de Blob

de Blob

Pridané: 29. júna 2018

• Zabavna hra pre kazdeho
  • Skoda ze nie je kolekcia

Hra je neskutocna pecka. Znovuobjavena po 10 rokoch. Vysla myslim ze asi na vsetky platformy. Ovladanie super. Pribeh jednoduchy ale v jednoduchosti je krasa. Jedine minus ale nejedna sa o hru davam preto ze som ocakaval de blob 1 a 2 v kolekcii v jednej kazetke na switch. Preto sa mi zda trosku prestrelena cena za starinu. Ale necitit ze je to starina pocas hrania. Hra je na switch ako stvorena a odporucam kazdemu vyfarbit svet. Ulohy jednoduche pochopi kazdy. Zabavi na par peknych hodiiiin. Duuufam ze vydaju aj de blob 2 ktoreee si urcite ako 1 vychutnaaam na switchi. :)))

Sine Mora EX

Sine Mora EX

Nintendo64 Nintendo64

Pridané: 16. júna 2018

• Klasika

Velmi dlho som vahal, ci si mam tuto hru vobec zahrat a ked ci na switchi alebo psku (cena). Z prosteho dovodu aby nsw nezapadalo prachom a cakajuc na vacsie tituly hier som siahol aj po tejto klasike. Daval som tomu sancu 50/50 . ihned po zapnuti a prvotneho prepracovania som nechapal preco som tak dlho odolaval. Opat jedna z hier ktora je stavana pre tuto konzolu. Spojenie stareho a noveho do poslednebo detailu sa mi pacilo. Strielacka, zbrane, spomalenie, skratka vsetko super. Pekne pobavila. Velke minus tejto hry je v tom, ze nema pokracovanie :). Je to starsi titul sine mora ktory povodne vysiel v roku 2012 a neskor sine mora ex, ktory vysiel aj na nsw a dalsie platformy. Urcite by si u mna naslo miesto pokracovanje tejto pecky so slabou reklamou.

Titan Quest (Gold)

SpellForce 3

Overený zákazník XGames.sk Deflo

Pridané: 23. februára 2018

Zakúpený v XGames.sk

• zaujimava hra, kombinacia strategie a RPG s viacerymi postavami naraz
  • scrollovanie je dost neprakticke

Wall-E

Wall-E

Pridané: 5. februára 2018

• super hra

Titan Quest (Anniversary Edition)

Titan Quest (Anniversary Edition)

Pridané: 2. februára 2018

• jednoduché ovládanie