Recenzie THQ

Titan Quest

Pridané: 29. septembra 2018

• DIABLOVKA
  • neskutočný obsah hry. rozsiahla hra na min 150 hod
  • slabo vidno nazbierané veci v handheldmode - mohli to upraviť na väčšie

neostáva mi nič iné ako dať 100%. Hra od tvorcov diablo II. neskutočná pecka po grafickej stránke stále super chytlavá aj po 10tich rokov. originál som nehral, takže neviem porovnať oproti starej ale svojím prevedením by som ju kludne zaradil k novinkám. hra chytí od začiatku až po koniec. prechod tv hand je super. lepšie hra fičí na tv a lepšie je vidno nazbierané veci, ktoré v hand mode bude ťažko rozoznať. dĺžka hry je neuveritelná. 100% za to že na cestách môžem pokračovať tam kde som skončil a hra ma neuráža ani keď je na TV - dokonca ma prekvapila kvalita na TV mode. pre tých čo chcú objavovať a pomaly sa vylepšovať, zbierať, kupovať a predávať. zmastiť neskutočný počet bosov, ktorý sú na každom rohu - toto je hra pre vás. nebudete sa nudiť. odporúčam každému, či už milovníkom RPG, alebo nie. Sem tam pri veľkých kilovačkách zle načíta obsah a zobrazia sa iba kocky (odpúšťam :D). pri hand mode budete mať niekedy pocit že držíte ventilátor, ale vzhladom na obsah (odpúšťam:D). už sa neskutočne teším na DIABLO III. multip som nehral a splits som neskúšal (potrebujete dva páry joy-con, alebo + ovládač,...)

celkový dojem ťažko prebíja nedostatky a hrať takéto RPG na cestách?? nemám čo dodať!!!

Ratatouille

Ratatouille

Overený zákazník HernýSvet.sk Overený zákazník

Pridané: 18. augusta 2018

Zakúpený v HernýSvet.sk

Objednávala som detskú hru pre môjho 5rocneho syna ,chcela som niečo jednoduché čo by zvládol hrať sam ,a nestresoval sa ,no pri tejto hre sa nedá povedať že je pre deti,je dosť náročná ešte aj pre dospelého ..často je dost ťažké prechádzať určite levely,skôr nemožné ...už by som ju nechcela ani zadarmo,zbytočne vyhodené peniaze

Legend of Kay: Anniversary

Legend of Kay: Anniversary

Pridané: 29. júla 2018

• stara nostalgia z PS2
  • pomerne dlho zabaví
  • prekvapivo veľa komb
  • slabší remaster - skôr engine HD

kde začať od začiatku až po koniec hry som si nevedel zvyknúť na grafiku ala PS2 (mmch na ps2 povodne hra vyšla). nejedná sa o plnohodnotný remaster ale skôr o engine v hd kvalite. trochu upravené postavy, inak nič. Pre milovníkov ps2 3d hier super, no nejako som si nevedel na slabšiu grafiku zvyknúť. Hra má ale iné prednosti a to bojové kombá v štýle hyrule warriors. Príjemný postup a relatívne dlhá hra. Niekoho môže odradiť začiatok a výuka u majstra. Začiatok zbytočne rozvetvený a pre niekoho môže byť chaotický.Celkový dojem ale fajn. Pridaná hodnota hry, že si ju môžete zahrať kdekoľvek. Ovládanie až na pár vecí v celku fajn. Na cestách neťahá tak veľa batériu ako iné AAA hry (staršia nenáročná hra).

The Dwarves

The Dwarves

Overený zákazník Brloh Overený zákazník

Pridané: 19. júla 2018

Zakúpený v Brloh

• Príbeh podľa knižnej predlohy.

de Blob

de Blob

Pridané: 29. júna 2018

• Zabavna hra pre kazdeho
  • Skoda ze nie je kolekcia

Hra je neskutocna pecka. Znovuobjavena po 10 rokoch. Vysla myslim ze asi na vsetky platformy. Ovladanie super. Pribeh jednoduchy ale v jednoduchosti je krasa. Jedine minus ale nejedna sa o hru davam preto ze som ocakaval de blob 1 a 2 v kolekcii v jednej kazetke na switch. Preto sa mi zda trosku prestrelena cena za starinu. Ale necitit ze je to starina pocas hrania. Hra je na switch ako stvorena a odporucam kazdemu vyfarbit svet. Ulohy jednoduche pochopi kazdy. Zabavi na par peknych hodiiiin. Duuufam ze vydaju aj de blob 2 ktoreee si urcite ako 1 vychutnaaam na switchi. :)))

Sine Mora EX

Sine Mora EX

Pridané: 16. júna 2018

• Klasika

Velmi dlho som vahal, ci si mam tuto hru vobec zahrat a ked ci na switchi alebo psku (cena). Z prosteho dovodu aby nsw nezapadalo prachom a cakajuc na vacsie tituly hier som siahol aj po tejto klasike. Daval som tomu sancu 50/50 . ihned po zapnuti a prvotneho prepracovania som nechapal preco som tak dlho odolaval. Opat jedna z hier ktora je stavana pre tuto konzolu. Spojenie stareho a noveho do poslednebo detailu sa mi pacilo. Strielacka, zbrane, spomalenie, skratka vsetko super. Pekne pobavila. Velke minus tejto hry je v tom, ze nema pokracovanie :). Je to starsi titul sine mora ktory povodne vysiel v roku 2012 a neskor sine mora ex, ktory vysiel aj na nsw a dalsie platformy. Urcite by si u mna naslo miesto pokracovanje tejto pecky so slabou reklamou.

Titan Quest (Gold)

Wall-E

Wall-E

Pridané: 5. februára 2018

• super hra

Titan Quest (Anniversary Edition)

Titan Quest (Anniversary Edition)

Pridané: 2. februára 2018

• dobra cena

Overený zákazník Originalky.cz Overený zákazník

Pridané: 13. augusta 2016

Zakúpený v Originalky.cz

Dobrá hra,syn sa nevie od nej odtrhnúť.

Pridané: 28. júla 2016

Darksiders 2

Overený zákazník GamerShop.sk Overený zákazník

Pridané: 21. marca 2016

Zakúpený v GamerShop.sk

• Všetko funguje výborne :)
  • Nemám výhrady , chod hry stabilný, nezaberá veľa z disku .

Tento produkt istotne odporúčam , nakoľko nie som zástanca úplnej HD grafiky ale kvalitnej hratelnosti , je pre mňa táto verzia postačujúca oproti jej 2 vydaniu deathive edition s HD grafikou.

UFC Trainer

Pridané: 25. augusta 2015

• Grafika
  • Príbeh
  • Ovládatelnosť
  • Dobre levely ale niektoré su tažké
  • Nieje až tak krátka
  • Tažké levely (niektore)

Dobrá hra len niektoré levely sa skoro nedajú prejsť...

UFC 2009: Undisputed

UFC 2009: Undisputed

Overený zákazník pcForce Overený zákazník

Pridané: 13. júla 2015

Zakúpený v pcForce

OK

Pridané: 12. januára 2015

(naposledy upravené 12. januára 2015)

• Grafika
  • Ovládanie