Recenzie THQ

• Dobre postavy
  • Dost uloh
  • Dobre urobene postavy
  • Zla grafika ale dost dobra na rok 1997
  • A zla hratelnost pre Windows 7 jak uz je to pisane na inej recenzi ja mam W7 a zle sa mi hralo docela.

To je moja oblubena hra.

WWE SmackDown vs. RAW 2008

WWE SmackDown vs. RAW 2008

Pridané: 20. marca 2011

• roznre mody novy hraci the rock brat hard ale odomknut sa daju
  • tazsie dvaja na dvoj si chyba mi tam nexus aby som ich mohol zbit jak deti ale neva TLC royal rumble a najlepsie je ze si mozete dat taky mod v ktorom zabarate peniaze bojujete o pas okoze myslim titul mozete si na nej vybit nervy a paci sa mi DX
  • nic

bavi m to velmi velmi dobra hra velmi dobra odporucam si ju kupit a v obchode progamingshop

Pridané: 15. januára 2011

(naposledy upravené 15. januára 2011)

• Výborný príbeh
  • Skvelá hratelnosť
  • Dobrá cena
  • Veľká kopa módov
  • Dostupné grafické a systémové patche
  • Dostupný mod kit
  • Pre niekoho zaostalejšia grafika (ale hra má na to právo, 1997 vydanie)
  • Slabšia hratelnosť na Windows 7

Toto je to pravé orechové. Prvý diel hernej série Gothic. Pre toho kto sa chce pustit do niektorého iného dielu odporúčam začať touto klasikou. Cena je veľmi prístupná. Pre toho kto si chce zahrať nejaký ten mód, spríjemniť si hru patchom, je tu tento web: http://gothic-mody.php5.cz/
Návod a všeličo iné nájdete tu: http://www.gothicz.net/

Tak and the Power of Juju

Tak and the Power of Juju

Pridané: 12. januára 2011

• Pekná grafika.
  • Humor.
  • Fajn príbeh.
  • Cena.
  • Ľahká hrateľnosť.
  • Deťom sa bude určite páčiť.
  • Niektoré úseky budú pre deti ťažké.

Tak and the Power of Juju je hra ,ktorá je určená prevažne deťom ale to neznamená že túto hru nemôžu hrať aj dospelý.
Zaradil by som ju do katégórie detských behacích ,skákacích adventúr kde je určený smer a nedá sa stratiť (lineárny smer).Toto dielko vás prekvapí akým si lietajúcim svetom v ktorom musíte prekonávať rôzne nástrahy ,ktoré sú rozdelené do levelov (postrehových , časovkových , skákacích ...). V hre je mnoho milých postavičiek ,ktoré vám pomáhajú ale sú tu aj nepriatelia ,ktorý vám budú zneprijemňovať život.Tak tiež sú tu aj vychytávky ako napríklad : pavučina po ktorej môžte skákať, nosorožec na ktorého sa dá vysadnúť a prerážať zábrany(ploty), opice do ktorých treba hádzať ovocie, ovce pod ktoré sa dá ukryť, alebo veľké orangutány ktoré ohybajú palmy na ktoré sa da postaviť a ono vás to prehodí ... To všetko je v peknej grafike (ktorá sa deťom bude určite páčiť) a okorenené jemným humorom a pútavým príbehom.
To všetko za super cenu. Určite odporúčam.

MX vs. ATV: Reflex

MX vs. ATV: Reflex

Overený zákazník Xzone.sk Overený zákazník

Pridané: 30. decembra 2010

Zakúpený v Xzone.sk

pre fanusikov motocrossu velmi zaujimavy produkt,vrele odporucam

WWE SmackDown vs. Raw 2009

WWE SmackDown vs. Raw 2009

Pridané: 20. februára 2010

• dobre postavi aj chmati dobra grafika
  • nieje dobri pre maloletich

vinikajuca hra

Frontlines Fuel of War

Frontlines Fuel of War

Pridané: 6. januára 2010

• Vynikajúca hrateľnosť,super ovládanie zbraní.Ked to porovnáme s ostatnými hrami podobného žánru,tak je bez konkurencie.
  • Ja hrávam väčšinou MP a tam to vposlednej dobe vypadáva.

Táto hra patrí medzi moje najobľúbenejšie,hrávam ju skoro každý deň/MP/.Vrelo odporúčam určite sa od nej neodtrhnete.

Pridané: 23. augusta 2009

• paradna hra
  • nemam

do piče

Pridané: 8. marca 2009

• Grafika
  • hratelnost
  • pocet hernych modov
  • velke priblizenie sa k realite
  • technicke spracovanie
  • chýba pár krokov k dokonalosti
  • malinko nedoladene

Je to bomba! dost detailna grafika vyborne prepracovana hratelnost a herne mody. Pre fanušikov wrestlingu jasná volba! vysoko odporučam

Zobrazujem 81 - 89 zo 89 recenzií 1 2 3 4 [ 5 ]